TRĄDZIK RÓŻOWATY

1.Barbados Care

Jeden z nielicznych zabiegów, całkowicie bezpiecznych, które można stosować u osób cierpiących na trądzik różowaty.

Jak wygląda trądzik różowaty?

Ten rodzaj trądziku mało przypomina znany wszystkim trądzik młodzieńczy. Zmiany lokalizują się głównie na nosie, policzkach, czole i podbródku. Prawie nigdy nie powstają zaskórniki, trądzik ma postać krost i grudek. Bardzo charakterystyczne jest stale utrzymujące się zaczerwienienie twarzy. W późniejszym stadium tkanka łączna ulega przerostowi, dlatego chorzy mają obrzęknięty nos, policzki, na których dominują rozszerzone pory skórne.

Zabieg polega na aplikacji maski żelowej na twarz na czas 30 minut. W skład preparatu wchodzi czysty wyciąg z miąższu aloesu – 100 % hipoalergiczny. Mocno łagodzi trądzik różowaty, nie jest jednak preparatem leczniczym. Zabieg przeprowadza się po dokłanym wywiadzie z Klientem.

Barbados Care zalecany jest także w celu łagodzenia stanów zapalnych na skórze, na oparzenia posłoneczne i solaryjne, do wyciszenia skór łojotokowych, nadreaktywnych oraz do rozjaśniania skór z przebarwieniami.

Czas zabiegu: 1h, obejmuje peeling enzymatyczny/kawitacjyny/, maskę na twarz i szyję.
Cena: 80 zł

2.Colostrigen Frontis

COLOSTRIGEN FRONTIS to jeden z najbardziej efektywnych zabiegów skierowanych dla osób, które chcą zachować piękną skórę. Magia zabiegu zamknięta jest głównie w masce kremowej, która zapewnia intensywną pielęgnację skóry łącząc wyjątkowe właściwości bioaktywnych składników zawartych w colostrum bovinum, mleku klaczy oraz silnie nawilżające działanie kwasu hialuronowego. Jej wyjątkowymi składnikami jest m.in. czynnik EGF i VEGF powodujący przyspieszenie namnażania się uszkodzonego naskórka i skóry właściwej.

Najwyższej jakości colostrum bovinum, czyli siara, pobierana jest w ciągu pierwszych dwóch godzin po porodzie, dzięki czemu stanowi jedyne w swoim rodzaju, najbogatsze źródło skoncentrowanych, naturalnych substancji, które wywołują efekt szybkiej regeneracji, głębokiej odbudowy i odmłodzenia skóry.

Zabieg na twarz i szyję działa hipoalergicznie, odczulająco. Głęboko nawilża, rozjaśnia i zmękcza skórę. Działa leczniczo na trądzik i podrażnienie skóry. Jest nie tylko zabiegiem pielęgnacyjnym, ale również leczniczym. Działa odmładzająco i pojędrniająco. S.O.S. dla każdego rodzaju skóry!

Produkty na bazie colostrum zostały przetestowane przez właścicielkę Klubu Piękna Harmony, Magdalenę Wolską u osób z silnymi alergiami, po oparzeniach kwasami i nietolerancją laktozy. Były stosowane na świeże rany cięte po zabiegach operacyjnych i dermatologicznych, na owrzodzenia oraz opisane w naukowo - badawczej pracy magisterskiej w 2015 roku. Krem Colostrigen R oraz maska Colostrigen Innovatio zostały "okrzyknięte" przez Klientów gabinetu kosmetycznego mianem "cudownego kremu".

Więcej w zakładce Colostrigen.

Czas zabiegu: 1h, obejmuje peeling enzymatyczny/kawitacjyny/mikrodermabrazję, serum z colostrum bovinum, maskę na twarz i szyję.
Cena: 110 zł

 


Pracujemy na kosmetykach firm Dermika, Gehwol, OPI, Entity, Depileve, ESN i Bielenda
Komart Usługi Informatyczne - strony internetowe Białystok
Copyright © 2012 Klub Piękna HARMONY. Wszystkie prawa zastrzeżone